| Proizvođač | Venting |
| Tip klime | Inverter |
| Uvoznik | Steelsoft Beograd |
| Garancija | 2+3 godine |
| Kapacitet klima uređaja | 12000 BTU |
| Kapacitet hlađenja | hlađenja 12000 BTU/h |
| Kapacitet grejanja | grejanja 13500 BTU/h |
| Energetska klasa | grejanja A++ / A+++, hlađenja A+++ |
| Potrošnja pri hladjenju (kW) | |
| Potrošnja pri grejanju (kW) | |
| WiFi | Da |
| Unutrašnja jedinica | |
| Dimenzije | (ŠxVxD):795 x 295 x 225 mm |
| Težina | |
| Nivo buke | |
| Spoljašnja jedinica | |
| dimenzije | (ŠxVxD): 805 x 554 x 320 mm |
| Težina | |
| Nivo buke | |
| Freon | R32 |
| Opseg rada | hlađenja -15 / 50 °C, grejanja -25 / 24 °C |
12.000 BTU, Inverter klime, Sa montažom, Venting klima uređaji
KLIMA UREĐAJ VENTING VSEPBU-12HRFN8 Pro
ŠIFRA PROIZVODA: VENTING VSEPBU-12HRFN8 Pro
-
- Inverter klima veličine 12000 BTU
- Gas: R32
- Opseg rada: hlađenja -15 / 50 °C, grejanja -25 / 24 °C
- Garancija: 2+3 godine
55.000,00 rsd
Gradovima u kojima vršimo montažu
Beograd, Novi Sad, Kragujevac, Niš, Požarevac, Smederevo, Veliko Gradište, Rača, Svilajnac, Velika Plana, Petrovac na Mlavi, Smederevska Palanka, Jagodina, Ćuprija, Despotovac, Inđija, Stara Pazova, Nova Pazova, Sremska Mitrovica, Kraljevo, Pirot.
- Cena je za jedan proboj zida između spoljašnje i unutrašnje jedinice
- Bez štemovanje instalacije u zid
- Standardni nosači uračunati u cenu (pocinkovani se dodatno naplaćuju)
- Montaža spoljne jedinice je moguća na pristupačnim mestima, ispod prozora, na terasi ili pored terase gde je moguće fizički dohvatiti. Sa zemlje do 4.5 metara (do drugog sprata).
- Montaža uz pomoć krana se dodatno naplaćuje po radnom satu
- Montaža na krovu se dodatno naplaćuje (rad + krovni nosači)
- Cena sa montažom za standardne klima uređaje obuhvata materijal do 1 metra cevi i instalacija, svaki započeti naredni metar preko prvog metra je od 2000 din.
- Cena sa montažom za inverter klime uređaje obuhvata materijal do 3 metra cevi i instalacija, svaki započeti naredni metar preko početnih 3 metra je od 2000 din.
- Izlazak na teren najkasnije u roku od 48h od prispeća klima uređaja
Based on 0 reviews
Be the first to review “KLIMA UREĐAJ VENTING VSEPBU-12HRFN8 Pro”
You must be logged in to post a review.

There are no reviews yet.