| Proizvođač | Midea |
| Tip klime | Inverter |
| Uvoznik | Elcom Trade Beograd |
| Garancija | 2+3 godine |
| Kapacitet klima uređaja | 12000 BTU |
| Kapacitet hlađenja | 12000 BTU |
| Kapacitet grejanja | 13000 BTU |
| Energetska klasa | A+++/A++ |
| Potrošnja pri hladjenju (kW) | 2,2 kW |
| Potrošnja pri grejanju (kW) | 2,2 kW |
| WiFi | DA |
| Unutrašnja jedinica | |
| Dimenzije | (ŠxVxD): 726 x 210 x 291 mm |
| Težina | 8 kg |
| Nivo buke | 39/33/22/21 dB |
| Spoljašnja jedinica | |
| dimenzije | (ŠxVxD): 720 x 270 x 495 mm |
| Težina | 23,5 kg |
| Nivo buke | 54,5 dB |
| Freon | R32 |
| Opseg rada | -25°C do +50ºC |
Midea Xtreme Inverter AG-12NXD1 Wik
13 na zalihama
ŠIFRA: AG-12NXD1
-
- Inverter klima veličine 12000 BTU
- Gas: R32
- WiFi: Da
- Garancija: 2+3 godine
62.990,00 rsd
Opis proizvoda
Midea Xtreme Inverter AG-12NXD1.Wik klima uređaj
Zamislite savršeno osveženje u svom domu tokom vrelih letnjih dana i prijatnu toplinu tokom hladnih zimskih noći – to je ono što Midea Xtreme Inverter AG-12NXD1.Wik klima uređaj donosi u vaš životni prostor.
Midea, globalni lider u oblasti klimatizacije, ovaj put predstavlja Midea Xtreme Inverter AG-12NXD1.Wik, klima uređaj visokih performansi i izvanredne efikasnosti.
Sa snagom hlađenja od 12.000 BTU i snagom grejanja od 13.000 BTU, ovaj inverter klima uređaj nudi konstantnu i preciznu temperaturu, bez oscilacija. Tehnologija motora inverter osigurava visoku energetsku efikasnost, doprinoseći smanjenju potrošnje energije i vašim uštedama.
Opremljen sa ekološki prihvatljivim rashladnim gasom R32, ovaj uređaj nije samo efikasan, već i odgovoran prema okolini. Sa temperaturnim opsegom pri grejanju od -15°C do +30°C, Midea Xtreme Inverter AG-12NXD1.Wik će vas grejati i kad temperature padnu znatno ispod nule.
Nivo buke spoljne jedinice od 54,5 dB i unutrašnje jedinice od 39 dB u normalnom režimu rada osiguravaju da osim udobnosti, imate i miran prostor za opuštanje. Protok vazduha od 630 m³/h omogućava ravnomernu distribuciju temperature po celom prostoru. Svojom visokom energetskom efikasnošću i samodijagnostikom Midea Xtreme Inverter AG-12NXD1.Wik postaje neizostavni deo vašeg doma ili kancelarije, pružajući udobnost bez premca.
Specifikacije:
- Kapacitet klima uređaja: 12.000 BTU
- Energetska klasa: A+++/A++
- Potrošnja pri hlađenju: 2,2 kW
- Potrošnja pri grejanju: 2,2 kW
- WiFi: Da
- Unutrašnja jedinica: Dimenzije (ŠxVxD): 726 x 210 x 291 mm, Težina: 8 kg, Nivo buke: 39/33/22/21 dB
- Spoljašnja jedinica: Dimenzije (ŠxVxD): 720 x 270 x 495 mm, Težina: 23,5 kg, Nivo buke: 54,5 dB
- Freon: R32
- Opseg rada: -25°C do +50ºC
- Garancija: 2+3 godine
Dodatne pogodnosti:
- Pojednostavljena spoljašnjost sa skrivenim ekranom
- Ekološki prihvatljiv sa funkcijom uštede energije
- Funkcije automatskog starta i i noćni mod spavanja
- Samočišćenje
- Pouzdan i izdržljiv
- Nudi dvostruku zaštitu
- 5 godina garancije (na kompresor)
Iskustva korisnika: Sa hiljadama zadovoljnih korisnika, Midea Xtreme Inverter AG-12 NXD1.Wik je jedan od najprodavanijih modela klima uređaja na tržištu. Njegova izuzetna efikasnost, pouzdanost i jednostavnost korišćenja čine ga omiljenim izborom za mnoge domove.
Gradovima u kojima vršimo montažu
Beograd, Novi Sad, Kragujevac, Niš, Požarevac, Smederevo, Veliko Gradište, Rača, Svilajnac, Velika Plana, Petrovac na Mlavi, Smederevska Palanka, Jagodina, Ćuprija, Despotovac, Inđija, Stara Pazova, Nova Pazova, Sremska Mitrovica, Kraljevo, Pirot.
- Cena je za jedan proboj zida između spoljašnje i unutrašnje jedinice
- Bez štemovanje instalacije u zid
- Standardni nosači uračunati u cenu (pocinkovani se dodatno naplaćuju)
- Montaža spoljne jedinice je moguća na pristupačnim mestima, ispod prozora, na terasi ili pored terase gde je moguće fizički dohvatiti. Sa zemlje do 4.5 metara (do drugog sprata).
- Montaža uz pomoć krana se dodatno naplaćuje po radnom satu
- Montaža na krovu se dodatno naplaćuje (rad + krovni nosači)
- Cena sa montažom za standardne klima uređaje obuhvata materijal do 1 metra cevi i instalacija, svaki započeti naredni metar preko prvog metra je od 2000 din.
- Cena sa montažom za inverter klime uređaje obuhvata materijal do 3 metra cevi i instalacija, svaki započeti naredni metar preko početnih 3 metra je od 2000 din.
- Izlazak na teren najkasnije u roku od 48h od prispeća klima uređaja
Based on 0 reviews
Be the first to review “Midea Xtreme Inverter AG-12NXD1 Wik”
You must be logged in to post a review.

There are no reviews yet.