| Proizvođač | Midea |
| Tip klime | Inverter klima |
| Uvoznik | Elcom Trade Beograd |
| Garancija | 2+3 godine |
| Kapacitet klima uređaja | 9000 BTU |
| Kapacitet hlađenja | 9000 BTU |
| Kapacitet grejanja | 10000 BTU |
| Energetska klasa | A++/A++ |
| Potrošnja pri hladjenju (kW) | 0,676 kW |
| Potrošnja pri grejanju (kW) | 0,637 kW |
| WiFi | Da |
| Unutrašnja jedinica | |
| Dimenzije | (ŠxVxD): 886x315x188 mm |
| Težina | 10.3 kg |
| Nivo buke | 39.5 dB(A) |
| Spoljašnja jedinica | |
| dimenzije | (ŠxVxD): 800x554x333 mm |
| Težina | 29.1 kg |
| Nivo buke | 55.5 dB(A) |
| Freon | R410A |
| Opseg rada | -15°C do +50ºC |
| Funkcije | – Filter za prašinu velike gustine – Integrisani WiFi kontroler – Detektor gubitka freona – Samodijagnostika i automatska zaštita – Sprečavanje hladnog izduvavanja u režimu grejanja – Temperaturna kompenzacija (pretpostavlja razliku u temperaturi u udaljenijim delovima prostorije i koriguje rad u skladu sa tim) |

There are no reviews yet.