| Proizvođač | Nobus |
| Tip klime | Inverter |
| Uvoznik | PVF traders |
| Garancija | 2 godine |
| Kapacitet klima uređaja | 24000 BTU |
| Kapacitet hlađenja | 24000 BTU |
| Kapacitet grejanja | 24000 BTU |
| Energetska klasa | A++ |
| Potrošnja pri hladjenju (kW) | 2.2 kW |
| Potrošnja pri grejanju (kW) | 2.2 kW |
| WiFi | Da |
| Unutrašnja jedinica | |
| Dimenzije | (ŠxVxD): 1082×330×233 mm |
| Težina | 12.5 kg |
| Nivo buke | 63 dB(A) |
| Spoljašnja jedinica | |
| dimenzije | (ŠxVxD): 900×700×350 mm |
| Težina | 39 kg |
| Nivo buke | 66 dB(A) |
| Freon | R32 |
| Opseg rada | -15 do +48°C |
| Funkcije | -Tajmer -Infracrveni daljinski upravljač -Perivi filter za prašinu velike gustine -Ekološka Prednost R32 Gasa -Elegantno dizajniran -Tihi rad -Pametna kontrola i napredne funkcije |

There are no reviews yet.