| Model/Šifra | Nordea Inverter klima R32 WiFi 24.000 BTU |
| Glavni naslov | Nordea R32 18000btu |
| Kratak opis | “Inverter Klima veličine 24 Gas: R32 WiFi : Da Garancija 2+3 godine” |
| Opis | |
| Specifikacije | |
| Proizvođač | Midea |
| Tip klime | Inverter |
| Uvoznik | Termoklima Novi Sad |
| Garancija | 2+3 godine |
| Kapacitet klima uređaja | 24000 |
| Kapacitet hlađenja | 24000 |
| Kapacitet grejanja | 24000 |
| Energetska klasa | A++ |
| Potrošnja pri hlađenju (kW) | |
| Potrošnja pri grejanju (kW) | |
| WiFi | DA |
| Unutrašnja jedinica | |
| Dimenzije | 1100 × 320 × 230 mm |
| Težina | 14kg |
| Nivo buke | 45 dB(A) |
| Spolašnja jedinica | |
| Dimenzije | 810 × 290 × 530 mm |
| Težina | 34 kg |
| Nivo buke | 54 dB(A) |
| Freon | R32 |
| Opseg rada | |
| Funkcije | AktivniCarbon Filter, Vitamin C Filter, Sakriveni displej, Izduv u 4 pravca, 5 brzine ventilatora, Automatsko čišćenje, Silent mode, Silver Ion Filter |
Gradovima u kojima vršimo montažu
Beograd, Novi Sad, Kragujevac, Niš, Požarevac, Smederevo, Veliko Gradište, Rača, Svilajnac, Velika Plana, Petrovac na Mlavi, Smederevska Palanka, Jagodina, Ćuprija, Despotovac, Inđija, Stara Pazova, Nova Pazova, Sremska Mitrovica, Kraljevo, Pirot.
- Cena je za jedan proboj zida između spoljašnje i unutrašnje jedinice
- Bez štemovanje instalacije u zid
- Standardni nosači uračunati u cenu (pocinkovani se dodatno naplaćuju)
- Montaža spoljne jedinice je moguća na pristupačnim mestima, ispod prozora, na terasi ili pored terase gde je moguće fizički dohvatiti. Sa zemlje do 4.5 metara (do drugog sprata).
- Montaža uz pomoć krana se dodatno naplaćuje po radnom satu
- Montaža na krovu se dodatno naplaćuje (rad + krovni nosači)
- Cena sa montažom za standardne klima uređaje obuhvata materijal do 1 metra cevi i instalacija, svaki započeti naredni metar preko prvog metra je od 2000 din.
- Cena sa montažom za inverter klime uređaje obuhvata materijal do 3 metra cevi i instalacija, svaki započeti naredni metar preko početnih 3 metra je od 2000 din.
- Izlazak na teren najkasnije u roku od 48h od prispeća klima uređaja
Based on 0 reviews
Be the first to review “Klima uređaj Nordea Inverter klima R32 WiFi 24.000 BTU”
You must be logged in to post a review.
Brands Carousel
Daikin
Gree
Hisense
LG
MDV
Midea
Nordea
Panasonic
Venting

There are no reviews yet.