Based on 0 reviews
Be the first to review “Gree inverter klima-toplotna pumpa Premium SOYAL 18K WiFi Gree”
You must be logged in to post a review.
Nema na zalihama
ŠIFRA: = Premium SOYAL 18K
224.990,00 rsd
You must be logged in to post a review.
“
| Proizvođač | Gree |
| Tip klime | Inverter |
| Uvoznik | Energy Net |
| Garancija | 2+3 godine |
| Kapacitet klima uređaja | 18000 BTU |
| Kapacitet hlađenja | 18000 BTU |
| Kapacitet grejanja | 18000 BTU |
| Energetska klasa | A++/A+ |
| Potrošnja pri hladjenju (kW) | 1.2 kW |
| Potrošnja pri grejanju (kW) | 1.4 kW |
| WiFi | |
| Unutrašnja jedinica | |
| Dimenzije | (ŠxVxD): 977x281x295 mm |
| Težina | 17 kg |
| Nivo buke | 46 dB(A) |
| Spoljašnja jedinica | |
| dimenzije | (ŠxVxD): 965x700x396 mm |
| Težina | 46 kg |
| Nivo buke | 58 dB(A) |
| Freon | R32 |
| Opseg rada | -18 do +54°C |
| Funkcije |
– Funkcija samočišćenja – Auto-restart – Tajmer – Led displej – Inteligentno predgrevanje – Odvlaživač – Automatsko čišćenje -Funkcija zaključavanja – Četiri noćna režima -Grejanje (-25°C) – Hlađenje (+48°C) – 7 brzina ventilatora – Visoka energetska efikasnost – Tihi režim rada – Wifi kontrola – 3D strujanje – Funkcija svetla – Zaštita od visokog i niskog napona |
“”)”
There are no reviews yet.