Based on 0 reviews
Be the first to review “Gree inverter klima-toplotna pumpa Premium I-CROWN 24K WiFi”
You must be logged in to post a review.
Nema na zalihama
ŠIFRA: = Premium I-CROWN 24K
299.990,00 rsd
You must be logged in to post a review.
“
| Proizvođač | Gree |
| Tip klime | Inverter |
| Uvoznik | Energy Net |
| Garancija | 2+3 godine |
| Kapacitet klima uređaja | 24000 BTU |
| Kapacitet hlađenja | 24000 BTU |
| Kapacitet grejanja | 24000 BTU |
| Energetska klasa | A+/A+++ |
| Potrošnja pri hladjenju (kW) | 3.2 kW |
| Potrošnja pri grejanju (kW) | 3.9 kW |
| WiFi | Da |
| Unutrašnja jedinica | |
| Dimenzije | (ŠxVxD): 1796x509x476 mm |
| Težina | 52 kg |
| Nivo buke | 46 dB(A) |
| Spoljašnja jedinica | |
| dimenzije | (ŠxVxD): 955x700x396 mm |
| Težina | 63 kg |
| Nivo buke | 57 dB(A) |
| Freon | R32 |
| Opseg rada | -18 do +54°C |
| Funkcije | – zaštita od niskog i visokog napona od 85V do 265V – odvlaživanje – inteligentno predgrejavanja – G10 inverter tehnologija – soft start – jonizator – funkcija tihog rada – healty filter – 0.5W na standby – LED displej – autorestart – turbo funkcija (grejanje/hlađenje) – višestrana mogućnost montaže – električni grejač kompresora – 5 brzina ventilatora – funkcija električnog grejača kućišta – samočišćenje – noćni režim – zaštita od hladnog vazduha – samodijagnostika – tajmer – inteligentno otapanje – 3D strujanje vazduha – tip ekspanzionog ventila:elektro – napajanje na spoljašnjoj jedinici |
There are no reviews yet.