Based on 0 reviews
Be the first to review “Gree inverter klima-toplotna pumpa Premium Airy 18k WiFi”
You must be logged in to post a review.
Nema na zalihama
ŠIFRA: = Premium Airy 18k
124.990,00 rsd
You must be logged in to post a review.
“
| Proizvođač | Gree |
| Tip klime | Inverter |
| Uvoznik | Energy Net |
| Garancija | 2+3 godine |
| Kapacitet klima uređaja | 18000 BTU |
| Kapacitet hlađenja | 18000 BTU |
| Kapacitet grejanja | 18000 BTU |
| Energetska klasa | A+++/A++ |
| Potrošnja pri hladjenju (kW) | 2.3 kW |
| Potrošnja pri grejanju (kW) | 2.3 kW |
| WiFi | Da |
| Unutrašnja jedinica | |
| Dimenzije | (ŠxVxD): 970x347x257 mm |
| Težina | 15 kg |
| Nivo buke | 45 dB(A) |
| Spoljašnja jedinica | |
| dimenzije | (ŠxVxD): 873x555x376 mm |
| Težina | 37 kg |
| Nivo buke | 59 dB(A) |
| Freon | R32 |
| Opseg rada | -15 do +54°C |
| Funkcije | – AI podrška – Podešavanje nivoa vlažnosti – 7 brzina rada – UVC sterilizacija – Hladna plazma |
There are no reviews yet.