Based on 0 reviews
Be the first to review “Gree inverter klima-toplotna pumpa Premium Airy 12k WiFi”
You must be logged in to post a review.
Nema na zalihama
ŠIFRA: = Premium Airy 12k
89.990,00 rsd
You must be logged in to post a review.
“
| Proizvođač | Gree |
| Tip klime | Inverter |
| Uvoznik | Energy Net |
| Garancija | 2+3 godine |
| Kapacitet klima uređaja | 12000 BTU |
| Kapacitet hlađenja | 12000 BTU |
| Kapacitet grejanja | 12000 BTU |
| Energetska klasa | A+++/A++ |
| Potrošnja pri hladjenju (kW) | 1.6 kW |
| Potrošnja pri grejanju (kW) | 1.8 kW |
| WiFi | Da |
| Unutrašnja jedinica | |
| Dimenzije | (ŠxVxD): 907x292x200 |
| Težina | 10.5 kg |
| Nivo buke | 44 dB(A) |
| Spoljašnja jedinica | |
| dimenzije | (ŠxVxD): 802x555x350 mm |
| Težina | 30 kg |
| Nivo buke | 53 dB(A) |
| Freon | R32 |
| Opseg rada | -15 do +54°C |
| Funkcije | – AI podrška – Podešavanje nivoa vlažnosti – 7 brzina rada – UVC sterilizacija – Hladna plazma |
There are no reviews yet.