Based on 0 reviews
Be the first to review “Gree inverter klima-toplotna pumpa EcoPlus PULAR 24k WiFi Gree”
You must be logged in to post a review.
Nema na zalihama
ŠIFRA: = EcoPlus PULAR 24k WiFi Gree
104.990,00 rsd
You must be logged in to post a review.
| Proizvođač | Gree |
| Tip klime | Inverter |
| Uvoznik | Energy Net |
| Garancija | 2+3 godine |
| Kapacitet klima uređaja | 24000 BTU |
| Kapacitet hlađenja | 24000 BTU |
| Kapacitet grejanja | 24000 BTU |
| Energetska klasa | A++/A+++ |
| Potrošnja pri hladjenju (kW) | 2.1 kW |
| Potrošnja pri grejanju (kW) | 2.1 kW |
| WiFi | Da |
| Unutrašnja jedinica | |
| Dimenzije | (ŠxVxD): 982x311x221 mm |
| Težina | 16.5 kg |
| Nivo buke | 48 dB(A) |
| Spoljašnja jedinica | |
| dimenzije | (ŠxVxD): 873x555x376 mm |
| Težina | 39.5 kg |
| Nivo buke | 57 dB(A) |
| Freon | R32 |
| Opseg rada | -18 do 43°C |
| Funkcije | – Inverter split sistem – G10 Inverter tehnologija – Zaštita od niskog i visokog napona – Auto restart – Inteligentno predgrevanje – Inteligentno odleđivanje – Zaključavanje daljinskog upravljača – Samodijagnostika – Vertikalno pomeranje i fiksiranje usmerivača vazduha daljinskim upravljačem – I-feel funkcija – merenje temperature preko daljinskog upravljača – LED displej sa prikazom temperature na unutrašnjoj jedinici – G10 Inverter tehnologija – WiFi kontrola – 7 brzina ventilatora |
There are no reviews yet.