Based on 0 reviews
Be the first to review “Gree inverter klima-toplotna pumpa EcoPlus PULAR 12k WiFi”
You must be logged in to post a review.
ŠIFRA: = EcoPlus PULAR 12k WiFi Gree
53.000,00 rsd
You must be logged in to post a review.
“
| Proizvođač | Gree |
| Tip klime | Inverter |
| Uvoznik | Energy Net |
| Garancija | 2+3 godine |
| Kapacitet klima uređaja | 12000 BTU |
| Kapacitet hlađenja | 12000 BTU |
| Kapacitet grejanja | 12000 BTU |
| Energetska klasa | A++/A+++ |
| Potrošnja pri hladjenju (kW) | 1.3 kW |
| Potrošnja pri grejanju (kW) | 1.5 kW |
| WiFi | Da |
| Unutrašnja jedinica | |
| Dimenzije | (ŠxVxD): 779x260x185 mm |
| Težina | 8 kg |
| Nivo buke | 41 dB (A) |
| Spoljašnja jedinica | |
| dimenzije | (ŠxVxD): 732x550x330 mm |
| Težina | 25 kg |
| Nivo buke | 51 dB(A) |
| Freon | R32A |
| Opseg rada | -18 do 43°C |
| Funkcije | – G10 Inverter tehnologija – WiFi kontrola – 7 brzina ventilatora – Vertikalno pomeranje i fiksiranje usmerivača vazduha daljinskim upravljačem – I-feel funkcija – merenje temperature preko daljinskog upravljača – LED displej sa prikazom temperature na unutrašnjoj jedinici – Zaštita od niskog i visokog napona – Auto restart – Inteligentno predgrevanje – Inteligentno odleđivanje – Zaključavanje daljinskog upravljača – Samodijagnostika – režim ušteda energije – turbo režim – tajmer – režim spavanja – režim zaštite na 8°C – hladna plazma i funkcija samočišćenja |
There are no reviews yet.