Opis proizvoda
| Wi-fi | NE |
|---|---|
| Dužina cevovoda | 25 m |
| Kapacitet | grejanja 24600 BTU/h, hlađenja 24050 BTU/h |
| Opseg rada | hlađenja OD -15 DO 53 °C, grejanja OD -20 DO 30 °C |
| Tip gasa: | R32 |
| Energetski razred | grejanja A+, hlađenja A++ |
| S.E.E.R | 6.5 Wh/Wh |
| Spoljna jedinica: | 920×699×380 mm |
| Unutrašnja jedinica: | 1010×315×220 mm |
| S.C.O.P | 4.0 Wh/Wh |
| Napajanje: | 1P/220-240V~/50Hz O / V / Hz |

There are no reviews yet.