<table class=”table”>
| Model/Šifra | Nordea Inverter klima R32 WiFi 12.000 BTU |
| Glavni naslov | Nordea R32 12000btu |
| Kratak opis | “Inverter Klima veličine 12 Gas: R32 WiFi : Da Garancija 2+3 godine” |
| Opis | |
| Specifikacije | |
| Proizvođač | Midea |
| Tip klime | Inverter |
| Uvoznik | Termoklima Novi Sad |
| Garancija | 2+3 godine |
| Kapacitet klima uređaja | 12000 |
| Kapacitet hlađenja | 12000 |
| Kapacitet grejanja | 12000 |
| Energetska klasa | A++ |
| Potrošnja pri hlađenju (kW) | |
| Potrošnja pri grejanju (kW) | |
| WiFi | DA |
| Unutrašnja jedinica | |
| Dimenzije | 700 × 250 × 190 mm |
| Težina | 8 kg |
| Nivo buke | 35 dB(A) |
| Spolašnja jedinica | |
| Dimenzije | 738 × 300 × 540 mm |
| Težina | 27 kg |
| Nivo buke | 50 dB(A) |
| Freon | R32 |
| Opseg rada | |
| Funkcije | AktivniCarbon Filter, Vitamin C Filter, Sakriveni displej, Izduv u 4 pravca, 5 brzine ventilatora, Automatsko čišćenje, Silent mode, Silver Ion Filter |

There are no reviews yet.