Based on 0 reviews
Be the first to review “Gree inverter klima-toplotna pumpa Premium Amber Ultra 12k WiFi”
You must be logged in to post a review.
Nema na zalihama
ŠIFRA: = Premium Amber Ultra 12k
139.990,00 rsd
You must be logged in to post a review.
“
| Proizvođač | Gree |
| Tip klime | Inverter |
| Uvoznik | Energy Net |
| Garancija | 2+3 godine |
| Kapacitet klima uređaja | 12000 BTU |
| Kapacitet hlađenja | 12000 BTU |
| Kapacitet grejanja | 12000 BTU |
| Energetska klasa | A+++/A++ |
| Potrošnja pri hladjenju (kW) | 0.84 kW |
| Potrošnja pri grejanju (kW) | 0.95 kW |
| WiFi | Da |
| Unutrašnja jedinica | |
| Dimenzije | (ŠxVxD): 996x301x225 mm |
| Težina | 13.5 kg |
| Nivo buke | 36 dB(A) |
| Spoljašnja jedinica | |
| dimenzije | (ŠxVxD): 899x596x378 mm |
| Težina | 45.5 kg |
| Nivo buke | 54 dB(A) |
| Freon | R32 |
| Opseg rada | -30 do +54°C |
| Funkcije | – 1Hz tehnologija – 0.5 W standby – PCB zastita – Samodijagnostika – Turbo funkcija – Auto-restart – Tajmer – Kompaktan dizajn – Funkcija memorije – I feel funkcija – Inteligentno predgrevanje – Inteligentno odmrzavanje – Hladni plazma filteri – Grejač poda oplate – Tri noćna režima – Hladjenje na +54°C – 7 brzina ventilatora – Visoka energetska efikasnost – Tihi rezim rada – 3D strujanje |
There are no reviews yet.