| Proizvođač | Daikin |
| Tip klime | Inverter |
| Uvoznik | Elcom Trade Beograd |
| Garancija | 3 godine |
| Kapacitet klima uređaja | 12000 BTU |
| Kapacitet hlađenja | 12000 BTU |
| Kapacitet grejanja | 12000 BTU |
| Energetska klasa | A+++ |
| Potrošnja pri hladjenju (kW) | 0, 85 kW |
| Potrošnja pri grejanju (kW) | 0, 99 kW |
| WiFi | Da |
| Unutrašnja jedinica | |
| Dimenzije | (ŠxVxD): 295x798x189 mm |
| Težina | 12 kg |
| Nivo buke | 30 dB(A) |
| Spoljašnja jedinica | |
| dimenzije | (ŠxVxD): 550x765x285 mm |
| Težina | 32 kg |
| Nivo buke | 46 dB(A) |
| Freon | R32 |
| Opseg rada | -15°C do +46ºC |
| Funkcije | – Režim udobnosti – Intenzivni režim – 3-D strujanje vazduha – Automatska brzina rada ventilatora – Suvi program – Srebrni filter – Titanijumapatitski dezodorišući filter |

There are no reviews yet.